You need to install or upgrade Flash Player to view this content, install or upgrade by clicking here.
(Zdroj: YouTube ) VIDEO

Je to pravda! Martin Dejdar zpívá s Duem Jamaha!

Před časem proběhla médii zpráva, že se populární herec Martin Dejdar dal dohromady s hudebním Duem Jamaha, známým také jako Alfons a Marian. Objevily se dokonce i fotky ze společných zkoušek a tajného neveřejného koncertu. Dnes však vyšlo najevo, že to tahle poněkud netradiční umělecká sestava myslí vážně a Dejdar s Jamahou vypustili do světa oficiální videoklip k písni „Dej mi pusu“.

Podle informací některých promotérů se chystá v brzké době i společné československé turné, které bude, podle prvních ohlasů fanoušků, zcela vyprodané. Spolupráci s Martinem Dejdarem si velice chválí především Marian Kotvan z Dua Jamaha:

„S Martinem jsme se setkali při natáčení filmu Muzzikanti, který jde už 2. března do kin a hned jsme si padli do noty. Když jsme zjistili, že Martin i zpívá, nabídli jsme mu společný duet a nabídka turné byla už jen třešničkou na dortu“, dodává spokojený Marian a jedním dechem děkuje producentům filmu Muzzikanti za poskytnutí unikátních záběrů z filmu do zmiňovaného videoklipu.

Píseň Dej mi pusu v podání Martina Dejdara a Duo Jamaha se zcela určitě stane hitem internetu i některých hudebních televizních stanic, to zkrátka musíte vidět jako první!

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

 

11. 1. 2017 15:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.