(Zdroj: TV Prima ) 5x FOTO

Je z ocele? Druhý den po operaci už Tomáš Hauptvogel moderoval. Zranění z havárie ale stále ještě bolí!

Ze sálu rovnou do studia! Přesně tak vypadají poslední dny moderátora zpráv na Primě Tomáše Hauptvogela. Jeden den ležel na sále a hned druhý den už vysílal zprávy v přímém přenosu! Na začátku vysílání se snažil levou ruku, kterou má v obvazech, ještě skrývat pod moderátorským pultem. V dalších vstupech už ale operovanou ruku ukázal. Musí si dávat velký pozor, aby se neporanil.

„Na ruce zase přes kůži nahmatám šrouby, které drží dlahu. Stačí se trochu klepnout třeba o roh, nebo o stůl a rána se přenese rovnou do kosti. Věřím, že bez želez bude veseleji,“ prozradil moderátor.

Protože do televize chodí stále ještě o berlích, nemůže při loučení se s diváky ve studiu stát, a tak se s diváky loučil u pultu. Pravou nohu, kterou má také operovanou, tak schovával za pultem po celou dobu. „Bez injekcí proti bolesti to ale nejde. Přeci jen to byly poměrně velké kusy materiálu a tím pádem i poměrně velké jizvy,“ zoufal si Hauptvogel.

Mělo by jít snad už o poslední zákrok po jeho vážné nehodě na motorce. Před třemi lety v dubnu mu osobní auto nedalo přednost a náraz ho vymrštil z motorky. Těžký dopad a vážná zranění si vyžádaly několik operací. Naposledy tento týden mu vynadali dlahu a šrouby.

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

 

13. 2. 2018 15:30 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.