Herečka Sabina Laurinová si ráda v květinářství Hruška design naaranžovala živé květiny. (Zdroj: Herminapress.cz ) 6x FOTO

Jediná Sabina Laurinová v květinářství makala! Ostatní mezi kytkami lumpačili

Sabina Laurinová (43) je nejen skvělá herečka, ale, což doposud tutlala, i aranžérka. O svých „krášlících“ schopnostech přesvědčila v květinovém ateliéru Pavla Hrušky, kde pod odborným pohledem šéfa vyzdobila novinku – kapsář. A sklidila za své dílko zasloužený potlesk od přítomných hostů předvánočního dýchánku.

„Malovat neumím, ale aranžuji ráda. Dělám to takovým tím přirozeným ženským citem pro estetiku. Je to koníček. Hlavně květiny mám ráda, stačí mi třeba jenom na ně pohledět a cítím, že mi dodávají radost a energii. Dcera Valinka, když byla malá, tak říkala, maminko, já utrhnu tuhle kytičku, aby nám doma dělala krásu. A to nám zůstalo, takže si kupujeme kytky, aby nám doma dělaly krásu,“ vysvětlila svůj vztah k aranžování a květinám Laurinová. 

Také herec, tanečník a pedagog Vlastimil Harapes (69) osvědčil estetické cítění, ovšem k absolutní dokonalosti v aranžérské tvorbě se nedostal. Ne proto, že by nezvládal, ale spíše se chtěl bavit, takže využil dostupné prostředky a na chvíli změnil zcela zásadně svoji image. Zda k lepšímu nebo naopak, na to se názory šéfa ateliéru a jeho hostů, Sabiny Laurinové, vycházející pěvecké hvězdy Genny Ciatti (23) či módní návrhářky Petry Kociánové, dost různily.   

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

12. 12. 2015 10:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.