Sherlock Holmes - Benedict Cumberbatch a doktor Watson - Martin Freeman (Zdroj: Česká televize ) 5x FOTO

Jediný den! Britskou a českou premiéru nového Sherlocka od sebe bude dělit 24 hodin

Díky České televizi si fanoušci kultovního Sherlocka, celosvětově oblíbené série BBC, na premiérový díl počkají pouhý jeden den. Druhý program odvysílá dlouho očekávaný speciální díl Sherlock: Přízračná nevěsta již v sobotu 2. ledna 2015 od 20 hodin. 

Sherlock Holmes a doktor Watson v neodolatelném podání Benedicta Cumberbatche a Martina Freemana se tentokrát zcela výjimečně, a podle tvůrců série naposledy, ocitají na stopě zločinu v kulisách viktoriánského Londýna. Tedy v prostředí a době, kam dobrodružství slavného detektiva původně umístil praotec celého fenoménu, Sir Arthur Conan Doyle.

BBC odvysílá fanoušky dlouho očekávaný speciální díl na Nový rok, na obrazovce Česká televize se pak objeví již následující den. Je to vůbec poprvé, kdy se k českým příznivcům dostane premiérový díl světově úspěšného seriálu díky České televizi takto rychle. 

V produkci BBC jsou natočeny již tři série Sherlocka po třech příbězích, které mohli vidět i diváci České televize. V současné době se připravuje série čtvrtá. Novoroční premiéra je speciálním dílem mezi těmito řadami. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

28. 12. 2015 17:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.