(Zdroj: Herminapress.cz ) 1x FOTO

Jediný letošní open air koncert Jarka Nohavici? Jedině na Festivalu Benátská! s Impulsem!

Za necelých šest týdnů odstartuje 26. ročník Festivalu Benátská! s Impulsem. Do konce června ještě stihnete pořídit vstupenky výhodněji. Veškeré informace hledejte na www.benatska.cz.

„Jedu na Benátskou noc a těším se,“ krátce a výstižně charakterizoval svoje jediné letošní open air vystoupení Jarek Nohavica. Kdy? V sobotu 28. 7. od 21:20.

A kdo se nemůže dočkat Festivalu a koncertu Jarka Nohavici? Xindl X! Proč? „Určitě je to hlavně skvělým publikem. Ale důležitou roli hraje i obsazení festivalu, které také bývá super. Letos se třeba moc těším na vystoupení svého velkého oblíbence Jarka Nohavici.“ Xindl X vystoupí v sobotu 28. 7. od 20:00.

Na koncert kapely Olympic, ve čtvrtek 26. 7. od 21:20, láká Petr Janda všechny nedočkavé: „Náš koncert bude opravdu výjimečný. Měl by jít ve šlépějích neuvěřitelně povedeného a úspěšného koncertu k 55. výročí vzniku kapely Olympic, který se konal koncem loňského roku v O2 Aréně. Budeme tam mít pár hostů a původní sestavu z let 1963 – 1965!“

„Festival Benátská! s Impulsem je pro mne jednoznačně úžasný festival s historií, na kterém je zážitek hrát,“ říká Katka Knechtová, která vystoupí v pátek 27. 7. ve 21:30 v Hudebním stanu Rádia Impuls.

Velmi osobní vzpomínky má kapela Divokej Bill, která slaví 20. let existence: „Když jsme začínali, byl festival Benátská noc jednou z největších met, kde jsme chtěli hrát. Nakonec tady budeme již po několikáté. Je to doslova a do písmene srdcovka! Náš basák Jurda tady potkal svoji ženu. Je s ní už 17 let, mají dva super kluky, kteří už s námi chodí taky hrát.“ Divokej Bill zahraje v pátek večer 27. 7. od 20:00 před letošními největšími zahraničními hvězdami: Bonnie Tyler a Guano Apes.

Petr Pečený za pořadatele k programu vysvětluje: „S Jarkem máme přátelské vztahy už dlouhou dobu a několik let jsme o jeho koncertu na festivalu Benátská! s Impulsem přemýšleli. Navíc hrál na divácky vůbec nejúspěšnějším ročníku festivalu. To, že jeho jediný letošní koncert na velkém open air festivalu bude právě u nás, považujeme za velký úspěch a poctu. Bonnie Tyler a Guano Apes jsou obrovské stálice na rockovém nebi, takže není co řešit. Bonnie při své poslední návštěvě České republiky beznadějně vyprodala všechny koncerty a Guano Apes u nás oslaví 20 let."

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

 

18. 6. 2018 17:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.