Herečka Lenka Zahradnická se práce nebojí. (Zdroj: Herminapress.cz ) 5x FOTO

Jedna z nejvnadnějších českých hereček skončila u lopaty!

Herečka Lenka Zahradnická (30) nezměnila povolání. To jen láska ke zvířatům ji přiměla, aby vzala do ruky hrábě a lopatu. Též se rozhodla uspořádat benefiční akci, jejíž výtěžek předá majitelkám farmy nedaleko Benátek nad Jizerou, kde našla azyl týraná či opuštěná zvířata.

„Jezdím sem někdy i dvakrát týdně a dělám práci, kterou mi holky uloží. Od kydání hnoje, sbírání kravských lejn až po krmení zvířat. Krásně si tu u těch bezelstných a za každé pohlazení vděčných zvířat pročistím hlavu. Dokonce jsem jednou zkoušela dojit kozu, ale moc mi to nešlo, měla jsem strach, aby koza netrpěla. Nebojím se žádné práce, věřím, že jednou zvládnu i dojení,“ líčí Lenka.

Expřítelkyně Tomáš Kluse přiznala, že kdysi měla sen mít podobnou farmu. „Ale když vidím ty starosti kolem, raději sem budu jezdit jen pomáhat,“ má jasno herečka z primáckého seriálu Svatby v Benátkách.

Benefice nazvaná Úplná noc se letos bude konat už popáté, a to 27. června v loděnici v Benátkách nad Jizerou.

„S beneficí začala Petra Špalková a my s kamarádkou jsme po ní převzaly štafetu. Vystoupí tu Petr Čtvrtníček se svou kapelou, Vojta Kotek, přijede Lenka Vlasáková s Honzou Dolanským, Jitka Schneiderová, Jana Pidrmanová, Ondřej Pavelka, Igor Chmela a další. Máme bohatou tombolu, Dana Morávková nám například věnovala svou značkovou kabelku. Výtěžek věnujeme holkám z farmy na jídlo pro zvířata na zimu,“ dodala Zahradnická a šla nám představit zvířata, jichž je na farmě 140.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

24. 6. 2015 19:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.