Jennifer Lopez koncertovala v Maroku. (Zdroj: Facebook ) 3x FOTO

Jennifer Lopez hrozí za koncert v Maroku vězení. Důvodu neuvěříte!

Zpěvačka Jennifer Lopez přijela koncertovat do Maroka a je z toho pořádný skandál. Za její hudební show mají padat hlavy ve vládě a americkou hvězdu chtějí zavřít do vězení. Proč? JLo je moc sexy!

Koncert zpěvačky Jennifer Lopez (45) v Rabatu vedl k volání po demisi marockého ministra pro sdělovací prostředky. Významní členové vládní strany mu vyčítají, že umožnil televizní přenos koncertu, který byl podle nich porušením veřejné morálky.

Show hispánské krásky JLo, již sledovalo 160 tisíc diváků, měla být nemravná a skandální. Diva, pověstná svým zadečkem, předváděla lascivní pózy a byla příliš spoře oděna, čímž ohrozila mravní výchovu mládeže. Takhle to vidí místní poslanci a žádají hlavu ministra. Na zpěvačku byla dokonce podána žaloba, kdy jí hrozí až dva roky vězení.

Ministr odmítl odstoupit, ale jeho křeslo je stále ohroženo. "To, co se odvysílalo, je nepřijatelné a porušen byl zákon o vysílání," tvrdí jeden z účastníků sporu. Věc slíbil prošetřit tamní premiér Abdelilah Benkirane, jenž koncert ve veřejnoprávní televizi označil za závažný delikt, který je v rozporu s náboženskými a morálními hodnotami země.

Americká herečka, zpěvačka, módní návrhářka a tanečnice Jennifer Lopez, která 24. července oslaví šestačtyřicáté narozeniny, asi znovu do Maroka hned tak nepojede.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausin.

10. 6. 2015 10:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.