(Zdroj: Herminapress.cz ) 7x FOTO

Jirešová dává rady Kratochvílové: Když svatbu, tak maximálně dvakrát za život!

Svatba, možná zlomový životní krok. Někdo si jí užije a prožije jen jednou v životě, jsou ovšem i lidé, kteří ji mají jako „koníčka“ a počty sňatků nepočítají. Herečka Ivana Jirešová je někde mezi.

„No, to asi úplně ne, mezi. Osobně si myslím, že dvě svatby za život jsou maximem. Ta první, kdy se žení a vdávají první lásky může docela dobře klapnout i celoživotně, ale i samozřejmě nemusí. Pak už má člověk s tímto typem vztahu trochu zkušenost, ví, co lze a co naopak, takže druhá svatba proč ne. O dalších já osobně neuvažuji. To už může být, jak říkáte, pro někoho jen koníček,“ s úsměvem vysvětlila Iva. Jak přiznala, když byla mladší na vztah papír nepotřebovala.

„Brala jsem to tak, že se příbuzní sejdou, opijí, pohádají a je vymalováno. Tak proč? Teď jsem malinko změnila názor a ano, vdala bych se ještě jednou. Prožít si takovou privátní, malou svatbu s pár přáteli, by nebylo špatné,“ dodala Iva Jirešová.

Podobné „starosti“ ale nemá Česká Miss 2013, moderátorka a modelka Gabriela Kratochvílová. Ta už to má totiž „za pár“. Vdávat se bude v druhé polovině letošních prázdnin, ale kdy přesně a kde, tutlá.

„Já chci prožít tenhle den mezi svými nejbližšími, bez zbytečného humbuku a mediálního zájmu. Jde přeci jen o životní krok, který by se neměl změnit v pouťovou atrakci,“ má jasno Gábina.

Obě zmíněné dámy se ovšem o svatbách rozpovídaly hlavně proto, že budou patronkami pátého ročníku Souboje nevěst, tedy soutěže, jejíž finále proběhne 23. dubna v hotelu Ambassador Zlatá Husa a do něhož se probojovalo dvanáct žen a dívek. Soupeřit se bude o pohádkové věno mj. svatební cestu, kolekci spodního prádla, snubní prsteny atd. atd.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

18. 4. 2016 12:30 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.