Milena Steinmasslová (Zdroj: TV Prima ) 10x FOTO

Jiří Bartoška se popere! Kriminálka Mordparta - sledujte každou neděli od 28. srpna

Pětice vyšetřovatelů Mordparty se vedle zločinu utkává dennodenně také s osobními problémy. Za nimi často stojí jejich nejbližší, rodiny nebo bývalé lásky. Často jim dokážou zamotat hlavu ještě víc než pachatelé zločinu. Na koho si musíte dát v Mordpartě velký pozor? 

Porve se s Bartoškou! Michal (hraje Adam Ernest) je přítel Anny (hraje Anna Fialová), který s ní hraje v divadle. Anna je do něj hodně zamilovaná a on ji má taky rád a chtěl by s ní být. Jenže jak se postupně ukazuje, jeho úmysly nejsou tak úplně čisté.

„Základní problém pramení asi z toho, že se celý život snaží vyrovnat svému tátovi, který je voják, velká šarže. U nich doma vždycky vládla velmi přísná výchova a Michal má pravděpodobně jistý pocit méněcennosti a snaží se svému otci vyrovnat, udělat něco, aby na něj byl otec konečně hrdý,“ říká Adam Ernest, student čtvrtého ročníku DAMU, pro kterého je role Michala první větší seriálovou rolí a vzhledem k tomu, že je velký sympaťák, hlavně u divaček určitě zaboduje.

V seriálu ho ale čeká velká rvačka s Jiřím Bartoškou. „On jako otec mé přítelkyně Anny má už delší dobu chuť si se mnou vyřídit účty. V určitý moment už to nevydrží, skočí po mně a …,“ utíná své vyprávění Adam s tím, že jak souboj dopadne, uvidíte v seriálu.

Terčem šíleného jezdce bude Vendy (hraje Jana Pidrmanová), přítelkyně vyšetřovatele Pavla (hraje Pavel Batěk)

Vendy je do Pavla hodně zamilovaná a touží s ním mít dítě. „Ne že by se k těhotenství nějak nezdravě upínala, jen usoudila, že našla toho pravého a chce s ním založit rodinu. Pak jsou ale chvíle, kdy pochybuje, jestli má tento vztah vůbec budoucnost. Komplikuje se totiž kvůli nějakým nedořešeným problémům z minulosti, které se objeví právě ze strany Pavla,“ říká Jana Pidrmanová. V jednu chvíli jí půjde o život a při natáčení ji musela dublovat kaskadérka. „Byla jsem ráda, že jej nemusím točit sama, protože bych tu scénu asi nepřežila. Dost mě překvapilo, když jsem viděla, co všechno musí kaskadéři vydržet,“ vzpomíná na chvíle hrůzy Jana.

Bezejmenná, ve stínu bude paní Kolumná (hraje Milena Steinmasslová), manželka „Colomba“ (hraje Jiří Bartoška). 

Její charakteristika je daná už tím, že nemá jméno, mluví se o ní jen jako o Colombově manželce. Je to tichá, submisivní a trpělivá bytost. Ale zřejmě musí být uvnitř hodně silná, protože žije vedle muže, s nímž život rozhodně není jednoduchý. Nikdy předtím s Jiřím Bartoškou manželskou dvojici nehrála. „Poprvé jsme se s Jiřím potkali v Divadle Na zábradlí, když jsem tam ve čtvrťáku svého studia na DAMU přebírala role po Janě Preissové, která čekala miminko. To už je opravdu mnoho let. To, že se při práci setkám s Jirkou, pro mě byla příjemná vidina a byl to také jeden z důvodů, proč jsem tuto roli přijala,“ svěřila se Milena. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

26. 8. 2016 18:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.