(Zdroj: Herminapress.cz ) 20x FOTO

Jiří Bartoška: Už mu rostou vlasy a vousy! S Heřmánkem slavili premiéru Garderobiéra

Byla to velká paráda. Nabité hlediště Divadla bez zábradlí nechtělo herce premiérového představení tragikomedie Garderobiér pustit do šaten. Tleskalo se dlouho a vestoje.

Mezi diváky byl i Jiří Bartoška s manželkou, který prý rád a s chutí přijal pozvání svého dlouholetého kamaráda, principála, režiséra a herce Divadla bez zábradlí Karla Heřmánka a viditelně se v hledišti bavil.

„Známe se strašně dlouhou dobu. Spolu jsme studovali, bydleli dokonce na jednom pokoji na koleji, hráli třeba i v Ústí nad Labem a také v tomhle divadle v inscenaci Jakub a jeho pán. Jiří se zotavuje ze svých zdravotních komplikací a já pevně věřím, že si spolu zase ve zmíněné hře zahrajeme. Moc se na to těším, že se zase sejdeme na jevišti. Až mi zavolá a řekne, jdu do toho, tak se Jakub a jeho pán opět objeví v našem repertoáru. Doufám, že by to mohlo být už po prázdninách,“ informoval Karel Heřmánek.

Jiří Bartoška na párty rozdával úsměvy. Že je mu už lépe, „dokazoval“ i tím, že se nejen bavil, ale neodepřel si ani tradiční cigárko. Pozdravil se nejen s kolegy, kteří v Garderobiérovi hráli, třeba skvělým Josefem Cardou, ale i s panem profesorem Pavlem Pafkem. S manželkou setrvali v dobrém rozmaru v neméně dobré společnosti do pozdních nočních hodin.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

 

27. 3. 2015 09:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.