(Zdroj: Herminapress.cz ) 19x FOTO

Jiří Langmajer nesnáší detektivky, přesto vyšetřuje vraždu! Režisér Strach otevírá Labyrint II

Souběžně s pohádkovým Andělem Páně II natočil loni na podzim Jiří Strach novinku zcela odlišného žánru – druhou řadu úspěšného kriminálního seriálu Labyrint. Složité pozadí obyčejné vraždy začne rozplétat tým majora Remeše, kterého opět hraje Jiří Langmajer.

„Já jsem dost citlivý člověk a na detektivky se nekoukám. Proto jsem se také nedíval na projekci prvního dílu Labyrintu II. Vydýchával bych to až do večera. Při natáčení vím, že to není doopravdy a to se dá vydržet,“ s úsměvem řekl Jiří Langmajer, který prý má nejraději v televizi neškodné a klidné přírodopisné pořady o zvířátkách..

Na druhé straně zákona se tentokrát objeví herec Jiří Dvořák.

„Hraji v Labyrintu II roli lobisty Kříže, který si počíná ne zrovna vybíravě. Předlohou mi nikdo konkrétní nebyl, i když si myslím, že by se v republice někdo takový určitě našel,“ řekl Jiří Dvořák.

Do policejní party majora Remeše přibyde tentokrát nový kolega, herec Jan Hájek.

„Když mě Jiří Strach oslovil, neváhal jsem ani chviličku. Pustil jsem si na ivysílání první sérii a zkouknul jsme jí na jeden zátah.  A když jsem zjistil, že mi parťákem bude geniální Langoš a všechno se odehrává v milovaném Brně a okolí, opravdu nebylo co řešit,“ řekl Jan Hájek.

Seriál podle scénáře Petra Hudského natáčel Jiří Strach v brněnském studiu ČT loni na podzim. Štáb během čtyř měsíců natáčení vystřídal lokace nejen v Brně a okolí, ale také v Olomouci, Hradci nad Moravicí, Dolních Kounicích a dalších místech.

V krimiseriálu Labyrint II hrají:  Jiří Langmajer, Tatiana Vilhelmová, Jan Hájek, Jiří Dvořák, Miroslav Donutil, Zuzana Kajnarová, Michal Dalecký, Pavel Kříž, Martin Myšička, Martin Donutil, Jiří Štěpnička, Zdena Herfortová, Regina Rázlová, Viktor Preiss, Jan Šťastný a další // scénář: Petr Hudský // kamera: Martin Šec // vedoucí projektu: David Ziegelbauer // režie: Jiří Strach // kreativní producentka: Jiřina Budíková. 

Labyrint II vstoupí na obrazovky ČT1 poprvé v pondělí 13. března ve 20 hodin. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

7. 3. 2017 23:31 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.