(Zdroj: Herminapress.cz ) 24x FOTO

Jiří Langmajer představil krásné dcery: filmovou Nelly Řehořovou a vlastní Julii

Nová česká komedie režiséra Jiřího Chlumského, která měla premiéru 12. dubna v kině Lucerna, představila i svůj videoklip s titulní písničkou Sázava - Odkaz na videoklip zde! Tu složil a nahrál zpěvák Michal Hrůza spolu s talentovanou herečkou a blogerkou Nelly Řehořovou, která ve filmu hraje dceru Jiřího Langmajera a Táni Vilhelmové.  

Pro Michala Hrůzu jde již o druhou spolupráci s režisérem Jiřím Chlumským - v roce 2013 nazpíval se zpěvačkou Klárou Vytiskovou duet Duše do vesmíru k jeho filmu Martin a Venuše. Ve skladbě Sázava zpívá pro změnu s Nelly Řehořovou, představitelkou jedné z hlavních rolí nového filmu Špunti na vodě. „Líbí se mi vtipný text písničky a také její melodie, všechno k tomu filmu dobře sedí,“ říká patnáctiletá Nelly Řehořová, která ve filmu hraje dceru jednoho z tatínků v podání Jiřího Langmajera.  

Do hlavních rolí komedie Špunti na vodě obsadil režisér Jiří Chlumský herce zvučných jmen – Jiřího Langmajera, Pavla Lišku, Hynka Čermáka, Tatianu Vilhelmovou, Annu Polívkovou, Janu Kvantikovou či dětské herce Nelly Řehořovou a Filipa Antonia.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

17. 4. 2017 13:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.