Herec Jiří Langmajer (Zdroj: Herminapress.cz ) 9x FOTO

Jiří Langmajer svlékl kalhoty. Co pod nimi nosí?

Všem fanynkám Jiřího Langmajera (49) se splnily jejich nejdivočejší sny. Oblíbený herec totiž bez ostychu předvedl, co nosí pod kalhoty. A pokud se jeho fanynky dodnes dohadovaly, jestli trenýrky nebo slipy, už mají jasno.

Langmajer se ale nesvlékl bezmyšlenkovitě. Vše bylo v rámci jeho nové role v chystaném muzikálu Ať žijí duchové, ve kterém ztvární roli lascivního Mistra, před kterým neuteče žádná sukně. A z produkcí pořízených fotografií je zřejmé, že přestože mají mladé herečky ve scénáři, že před ním mají utíkat, Langmajer je místo odpuzování přitahuje.

Idol Dívčích srdcí několika generací Jiří Langmajer tak sice za necelé tři měsíce oslaví půlstoletí, o své pověstné lišáctví, kterému v minulosti jistě podlehla nejedna dívka, stále nepřišel. A svůj dar zapůsobit na každou ženy v okruhu deseti kilometrů čtverečných může konečně použít, aniž by hrozilo, že si na něj doma posvítí herečka a jeho partnerka Adéla Gondíková. 

Zvládne bývalý seladon Langmajer zahrát roli lascivního Mistra v muzikálu Ať žijí duchové, jenž bude mít premiéru již 23. dubna, aniž by přišel o přízeň svých fanynek? Věříme, že ano, protože již z fotografií je zřejmé, že i jako chlípný Mistr je kouzelný a neodolatelný. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

23. 3. 2016 09:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.