(Zdroj: Herminapress.cz ) 12x FOTO

Jiří Mádl po rozchodu zahání splín cestováním: Hodlá na vlastní pěst a sám procestovat Island!

Herec Jiří Mádl se před nedávnem oficiálně rozešel s Evou Josefíkovou. S rozchodem se vyrovnává po svém a hodlá si pročistit hlavu cestováním. Se svým filmem Pojedeme k moři brzy vycestuje do Japonska a do Ameriky, a potom má Jirka v plánu ještě jeden důležitý bod.

„Hlavně si konečně splním jeden velkej sen. Pojedu na Island. Sám a objedu si ho autem. Dlouho už si to slibuju, teď nastal čas. Kamarádka tam takhle už byla, takže mi dá pár rad a tipů, co stojí za návštěvu,“ plánuje nadšeně Mádl. V Americe turné k filmu Pojedeme k moři končí a mladý režisér už na jaře hodlá točit již avizovaný nový film o seniorech.

A aby Jirka po rozchodu nestrádal ani po té emotivní stránce, přijal pozvání coby porotce do soutěže Dívka roku. V Jičíně tak pomáhal zvolit nejkrásnější slečnu ve věku 13 až 15 let. „Hodnotím podle sympatií a nejdůležitější u mě bývá volná disciplína. Jasně, že jsou ty holky ještě hodně mladý, ale přesně tohle je ten věk, ve kterém se z nich reálně můžou stát modelky. Z tohodle pohledu je to nastavený dobře,“ myslí si herec, který sám soutěž několikrát v minulosti moderoval. Letošního moderátora Pavla Cejnara proto důkladně sledoval. Mádl také dodává, že by bylo dobré hledat na lidech i jiné aspekty než krásu. „Soutěže krásy obecně mi nevadí, ale je pravda, že by bylo záhodno dělat soutěže také v něčem jiném. Poukázat na jiné vlastnosti než jenom krásu.“

Podobně se na to dívá také další letošní porotce, Sagvan Tofi. Dorazil hlavně proto, že projekt podporuje nadační fond Krtek. „Děvčata zde sbírají zkušenosti. Je to do patnácti let, ty holky jsou ještě děti! Takže hodnotit je podle postavy je nesmysl. Dívám se na to spíš tak, že mají všechno před sebou a ženské tvary teprve přijdou. Vidím to jako takovou dětskou hru,“ míní Tofi a uznává, že sám by do toho před plným sálem nešel. „Ale klobouk dolů, že mají vůbec tu odvahu. Zbláznil bych se z toho a nevím, jak bych vyřešil promenádu v plavkách,“ zamyslel se Tofi.

Herec přijel na otočku z Brna, kde je teď kvůli muzikálu Děti ráje častěji než v Praze. „Zkoušíme až do půlky července. Kvůli tomuhle programu si ani nemůžu na léto nic moc plánovat, i když bych rád někam vypadl. Až dozkoušíme, budu řešit kam pojedu,“ usmívá se herec.

 

 

Sledujte také Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz  a facebook.com/aplausin

18. 5. 2015 15:00 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.