(Zdroj: Herminapress.cz ) 10x FOTO

Jiří Suchý přijel do Karlových Varů bez Jitky Molavcové. Hereckou kolegyni skrouhla nemoc

Herec a principál Divadla Semafor Jiří Suchý je váženým hostem karlovarského festivalu. Focení a besedy neberou konce a geniální textař a scénárista při nich mimo jiné přiznal, že začíná zapomínat.

„Pokud se to týká textu, je to dobré, to okecáte. Horší je to při písničce. Kolikrát mě už z toho vytáhla Jitka Molavcová. Ale dlužno říci, že jak jde čas, občas pomohu já jí,“ vyprávěl Jiří Suchý na besedě Pocta Jiřímu Suchému v Domě České televize.

Jeho věrná herecká kolegyně Jitka Molavcová do Karlových Varů nedorazila. „Jitka má zánět průdušek. Nemůže mluvit a má teplotu. Hodně jí to mrzí, protože ona všechny mé pocty obrečí a teď si nemůže v Karlových Varech poplakat.“

V Karlových Varech měl světovou premiéru film Olgy Sommerové o životě Jiřího Suchého Lehce s životem se prát a 30. října oslaví Divadlo Semafor šedesáté narozeniny.

„Za dva roky mě bude devadesát a začíná mě střední věk. Doufám, že mě konečně opustí workoholismus a já si začnu užívat života. Nejsem příznivec oslav, ale diváci si oslavy přejí a těší se i divadelníci. Tak se slavit bude.“

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz 

5. 7. 2019 14:00 Autor: MH
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.