(Zdroj: Archiv filmu Poslední aristokratka ) 4x FOTO

Jiří Vejdělek natáčí komedii Poslední aristokratka! Koho ve filmu uvidíme?

Režisér Jiří Vejdělek začal natáčet nový celovečerní film Poslední aristokratka  v hlavní roli s Hynkem Čermákem, který ve filmu ztvárňuje potomka českého šlechtického rodu Kostků. Filmaři začali natáčet na zámku Lemberk na Liberecku, postupně štáb využije pro natáčení zámky Buchlovice, Rájec, Jaroslavice a Milotice v okrese Hodonín. Dva dny budou filmaři točit v Praze. 

Scénář k Poslední aristokratce na motivy knižních bestsellerů Poslední aristokratka a Aristokratka ve Varu spisovatele Evžena Bočka napsal Jiří Vejdělek, který už má za sebou jednu scenáristickou a režijní adaptaci bestlelleru. Vejdělkovu komedii Účastníci zájezdu podle úspěšné knihy Michala Viewegha vidělo v kinech přes 800 tisíc lidí. 

Ve filmu dále hrají Yvona Stolařová, Tatiana Vilhelmová, Vojtěch Kotek, Martin Pechlát, Eliška Balzerová, Pavel Liška, Zdeněk Piškula a další.  

Producenty snímku Poslední aristokratka jsou Ondřej Zima a Silvie Michajlova ze společnosti Evolution Films. Koproducenty filmu jsou Česká televize (Tvůrčí producentská skupina Kateřiny Ondřejkové), innogy a slovenská společnost PubRes. Film vzniká s podporou Jihomoravského filmového nadačního fondu a ve spolupráci s Národním památkovým ústavem.

Snímek uvede do kin 24. října 2019 distribuční společnost Falcon. 

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz 

7. 2. 2019 16:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.