(Zdroj: Herminapress.cz ) 9x FOTO

Jiřina Bohdalová byla pod dozorem dcery. Proč?

Jiřina Bohdalová se na Avon pochodu objevuje každoročně a ani letos nemohla chybět. Protože však byly teploty skutečně extrémní, dcera Simona Stašová na mámu celou dobu dohlížela a akci jí dovolila jen zahájit. Říká, že v horku má o maminku strach.

„Vedro je veliký a toho stínu tady moc není. Lidi by měli hodně pít a dávat na sebe pozor, i když my Češi si pořád na něco stěžujeme. Kdyby byla zima, taky by nám to vadilo,“ mínila Stašová v letošním cíli pochodu na Rohanském ostrově.

„Na zahájení se mnou byla máma, ale šly jsme jen kousek. Večer hraje a je jí přes osmdesát, to by na to sluníčko moc chodit vážně neměla. I kdyby chtěla, tak bych ji dál nepustila,“ dodává Stašová. „Takže u Právnické fakulty nasedla do auta, taková byla dohoda, nenutili jsme ji vláčet se až sem. V sedm hodin večer už stojí v divadle Na Jezerce a tam to bude úplně stejná rozpálená plotna.“

Stašová se na léto těší, hlavně na své kolegy z divadla. Kdepak, žádné divadelní prázdniny ji letos nečekají. „V létě hodně hraju s Bolkem Polívkou na Hradě a taky mé monodrama Shirley Valentine. Protože je přes rok beznadějně vyprodané, rozhodli jsme se ho hrát i o prázdninách. A přes den ráda sportuju, třeba jezdím na kole. Mám chaloupku u lesa a tam ráda chodím na vycházky. U toho si vyčistím hlavu. To mám po tátovi, ten mě vedl ke sportu a to mi zůstalo,“ usmívá se Stašová. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausin.

8. 6. 2015 16:00 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.