Jiřina Bohdalová má děti ráda. (Zdroj: Herminapress.cz ) 6x FOTO

Jiřina Bohdalová se zamilovala! Který mladík herečce učaroval?

Dětský smích je také ústředním motivem nového kalendáře Jadrana Šetlíka (63), který nafotil pro nadační fond Pro dětský smích. Ke kmotrovství kalendáře pozvání přijala herečka Jiřina Bohdalová (84).

A do jednoho z portrétovaných dětí, kteří posloužili fotografovi jako objekty k malování, se zamilovala. Učaroval jí nejmladší syn Jadrana Šetlíka Fabian. Usměvavý a živý chlapec věděl přesně, jak na dámu zapůsobit a jak si udržet její zájem. Byl stále v pohybu, ale stále kolem ní, aby ho měla na očích, aby ho mohla obdivovat, a nikdy herečku neodmítl obdařit úsměvem. Klouček k nakousnutí. 

Byl to nakonec ale někdo jiný, do koho se Jiřina Bohdalová zakousla. Mušle. Podávaly se k občerstvení a Jiřina Bohdalová s velkým zájmem pozorovala muže, který je otevíral a vyškrabával. Nakonec, než se dočkala své porce, nevydržela a ukázala, jak by ji nejradši rozkousala. Na křtu bylo mnoho dětí, se svými dvěma ratolestmi přišel i Varhan Orchestrovič Bauer (46). Je dobrý otec. Rok a půl starou dcerku nosil na rukou, zatímco jeho paní besedovala se známými.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

16. 12. 2015 14:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.