Tereza Budková (Zdroj: Top Hotel ) 17x FOTO

Jitka Boho vyměnila bikiny za mikrofon. Tereza Budková opět vystavila na odiv svá nová prsa

Letošní sezónu zahájil na konci května chodovský Top hotel Praha. Na party v japonské zahradě nechyběla spousta českých celebrit. O zábavu hostů se postarala čtyřiadvacetiletá zpěvačka a bývalá modelka Jitka Boho se svou kapelou nebo módní přehlídka značky MadeByPoner. Skvostné šaty předváděla Aneta Vignerová, která byla sama z kolekce nadšená.

Své luxusní tělo a nové silikony ukázala také Tereza Budková. Ta kromě sexy šatů oblékla i plavky. Tereza zřejmě nemá s postavou problémy. Ochutnala téměř vše z rautu a jídlo si skutečně velmi pochvalovala.

 „Já jídlo miluji. Možná to není vidět, ale nedovedu si opravdu představit držet neustále nějaké hladovky. Spíš se snažím často hýbat. Kulinářské umění v Top hotelu určitě doporučuji, dlouho jsem si tak nepochutnala a nadchla mě i japonská zahrada," přiznala Tereza, která je nyní velmi pracovně vytížená. „Pět týdnů jsem teď fotila ve Španělsku a za týden jedu do Německa. Nevím, kdy to skončí. Doufám, že bude čas na nějakou letní dovolenou," prozradila modelka. 

Společnost zpestřila také operní diva Andrea Kalivodová, Kateřina Kristelová, moderátorka Martina Kociánová nebo Alexander Hemala.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

 

3. 6. 2016 14:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.