Herečka Jitka Schneiderová a Leoš Mareš si na Plese v Opeře zopakovali to, co se naučili ve StarDance. (Zdroj: Herminapress.cz ) 5x FOTO

Jitka Schneiderová zahajovala Ples v Opeře. Herečka a Leoš Mareš zúročili taneční umění ze StarDance

Moderátor Leoš Mareš (39) a herečka Jitka Schneiderová (42) zúročili to, co tvrdě nadřeli na parketu taneční soutěže StarDance. Byli ozdobou parketu sobotního Plesu v Opeře.

Jitka Schneiderová (42) v černé róbě s tanečníkem Markem Dědíkem znovu předvedli svoje taneční umění, když dali na parketu první tanec a tím Ples v Opeře zahájila. Toto prvenství herečce zůstane na dlouhé tři roky, protože budova Opery bude procházet náročnou rekonstrukcí.

„Na ples jsem dorazila hlavně proto, že jsem se v tanci naučila něco nového. Budeme tančit úvodní valčík a takový večer máme za odměnu, protože tady nás snad nikdo nebude hodnotit,“ sdělila Jitka Schneiderová pro iDnes.cz.

I Leoš Mareš plul po parketu rytmu valčíku jako profesionál. Taneční partnerkou mu byla jeho přítelkyně Monika Koblížková (34). Tanec jim šel náramně. Vždyť oba trénovali pod bdělým okem manžela herečky Jitky Čvančarové tanečníka Petra Čadka.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

8. 2. 2016 11:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.