(Zdroj: Herminapress.cz ) 9x FOTO

Jitka Válkova. V brýlích a klobouku ji nikdo nepoznal! Bývalá modelka žije s přítelem v domku za Prahou, vyhýbá se večírkům a nebránila by se dětem!

Bývalá modelka, dnes již zpěvačka Jitka Válková, prošla velkou proměnou. Našla si nového přítele, odstěhovala se z Prahy do domku na vesnici a nebrání se početí potomků! Na křestu knížky Veroniky Kašákové zpívala, nikdo si jí tam ale ze začátku nevšímal. Přišla totiž ve velkých brýlích.

 „Já brýle normálně nosím, tyhle teď nově zkouším. Už tři roky mám minus dvě dioptrie, vlastně tím pádem aktuálně asi mnohem víc. Ale jsem taková, že si to všechno zařizuju sama a nechodím na oční. Já prostě jdu a koupím si brýle, abych viděla. Jsem si svým doktorem,“ vysvětluje svoji image Válková. Ta teď chodí s bubeníkem Marka Ztraceného, Lukášem Boho, do společnosti ho ale vodit nechce. Střeží si teď soukromí a dokonce se s ním přestěhovala za Prahu. „Bydlíme teď s přítelem v domečku za Prahou a máme tam své soukromí a klid. Nikdy jsem na ty párty moc nebyla, takže teď to máme úplně ideální. Vesnička mě uklidňuje a do Prahy už určitě nechci,“ míní Válková. K rodinné idylce v domečku už chybí jen miminko. A Jitka tomu nechává volný průběh! „Děti? No kdy to přijde, tak to přijde. Já budu jedině ráda. Necháváme to všechno volně na přírodě,“ říká Válková. Ta na křestu knihy v Era světě gratulovala své kolegyni Veronice Kašákové ke splnění snu. Kašáková se dostala do finále Miss z dětského domova a nyní se jí daří, na co sáhne. „Verču jsem poznala, když jsem moderovala semifnále. Měl výborný projev, jasně mluvila a mezi ostatními zářila. Je skvělé, že to sepsala a může inspirovat ostatní. Jde proti předsudkům a dokazuje, že i z děcáku mohou vyjít talentované děti. V průběhu té soutěže potom svůj příběh pustila ven a proč ne. Využila toho ve svůj prospěch a měla na to právo,“ myslí si Válková. Kmotřičkou se kromě Michaely Maláčové stala také Iva Kubelková. „Jsem ráda, že Veronika vytrvala s tím zvaním přes sociální síť. Neustále mi posílala zprávy s pozváním. Přiznám se, že čas nás opravdu všechny drtí. Ale uvědomila jsem si, že ona je příklad toho, že nejtěžší věci se dějí nejsilnějším lidem,“ říká Kubelková. „Připomněla nám, že jsme tady od toho, abychom na sobě pracovali, a že jiný smysl našeho života vlastně není. Za jakých okolností se to děje nám život nabízí sám. Kniha by se měla dostat do správných rukou a inspirovat ostatní.“ Kromě výše zmíněných dam nechyběla ani děvčata z České Miss, Kašákové kolegyně Gábina Franková, Nikola Buranská a Tereza Skoumalová. Skoumalová zde zářila jako sluníčko, je totiž poslední půl rok šťastně zamilovaná. Totožnost milence ale zatím úzkostlivě taj

17. 2. 2015 09:57 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.