(Zdroj: Herminapress.cz ) 16x FOTO

Jitka Válková – zpěvačka, modelka, zahradnice a nejvíc partnerka

Vypadala skvěle. Sice se Česká Miss 2010 Jitka Válková do plavek nepřevlékla, i když jsme ji zastihli v pražském vodním a saunovém světě Aquapalace, kde zahajovala Mistrovství republiky v jízdě na tobogánu, ale přesto většina chlapských oči na ní spočinula se zalíbením. A když přidala úsměv, nebylo, co řešit

„Prostě a jednoduše jsem šťastná. Daří se mi v práci i soukromí, takže proč se chmuřit. Sem jsem přijela z domova, z našeho domečku, který máme kousek za Prahou a odtud zase zamířím na takový menší koncert,“ informovala Jitka.
V onom domečku žije s přítelem, bubeníkem z kapely Marka Ztraceného Lukášem Boho, pořídila si kočku, uvažuje v dohledné době i o psíkovi ochranáři a do budoucna by ráda i kozičky.

„Jsem holka v venkova, takže zvládám řadu zahradnických a chovatelských prací a nedělá mi to potíže. Doma, když jsem byla ještě holka jsme měli zahrady tři a to byla honička, ta naše současná je sice malá, ale pěstuji na ní ovoce, zeleninu a máme i kytky,“ doplnila Válková.

Nic jí tedy nechybí. Jako zpěvačka je dost vytížená, výjimečně se objeví i na přehlídkovém mole, ale už si akce vybírá a nejde na každou, a hlavně je prý s chlapem, který je její osudový. „Je to opravdu nádhera. Známě se více než půl roku a klape to skvěle. O svatbě ale nemluvíme. Užíváme si to, co máme a k tomu glejt nepotřebujeme. Přijde-li svatba, dobrá, když ne, vůbec nic se nestane,“ dodala Jitka Válková.

 

 

Sledujte také Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz  a facebook.com/aplausin

27. 4. 2015 10:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.