Česká Miss 2016, finalistky (Zdroj: Herminapress.cz ) 7x FOTO

Již v sobotu večer se dozvíme, které dívky si odnesou tituly Česká Miss 2016, Česká Miss World 2016 a Česká Miss Earth 2016

Dvanáctý ročník soutěže Česká Miss se koná v Obecním domě a v čem jiném než v oslnivých haute couture šatech by měla být nejkrásnější dívka naší země korunována? Deset nádherných šatů pochází z připravované kolekce „Elements“, která bude uvedena k 35. výročí tvorby Blanky Mataragi. Nejsou to ale jediné šaty, které si dívky ve slavnostní večer obléknou. Návrhářky Jaroslava a Dominika Sedláčkovy připravily pro tuto příležitost zcela unikátní kolekci šatů. Vytvořily koktejlky, které umožňují naprosto volný pohyb, což dívky ocení zejména při úvodní  choreografii.

Ke královně neodmyslitelně patří korunka. Tu pro soutěž Česká Miss navrhla a vyrobila společnost Luxusníšperky.cz, Lucy Diamonds.

„Korunku pro dvanáctou držitelku titulu Česká Miss ručně vyrobili čeští zlatníci a zaujme moderním designem s kubistickými prvky,“ popisuje majitelka společnosti Lucie Komorousová. Šikovné ruce šperkařů pracovaly se 400 gramy stříbra, 150 akvamaríny, 200 zirkony, 11 krystaly a 28 brilianty. Všechny kameny jsou laděny do modré barvy, která symbolizuje úspěch.

Dívku, která získá titul Česká Miss 2016, vybere porota při televizním finále. Budou to ale diváci, kteří svými hlasy rozhodnou o titulech Česká Miss World 2016 a Česká Miss Earth 2016. Jedním z cílů soutěže Česká Miss je pomáhat potřebným, a proto z každé odeslané SMS bude celkový výtěžek věnován kontu AVON na podporu boje proti rakovině prsu.

Finále soutěže Česká Miss proběhne již 2. dubna v Obecním domě. Přímý přenos vysílá televize Prima. Scénář je pod taktovkou Libora Boučka.

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz. 

1. 4. 2016 11:30 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.