(Zdroj: Herminapress.cz ) 16x FOTO

Josef Dvořák: Před třemi lety jsem dostal prvního Oskara!

Herectví je prý pro Josefa Dvořáka stejná droga jako rodina. A o ní bude řeč. Oblíbený komik ji totiž má tak početnou a rozvětvenou, že jen málokdo se dokáže v jeho vztazích orientovat.

„No, o tom to je, klamu tělem,“ s úsměvem řekl Pepa. Podle jeho samého je počtvrté ženatý, přičemž jeho třetí žena byla i jeho druhou. „Abych to rozklíčoval. Čtyřikrát jsem byl u oltáře, manželky mám ale tři, protože se Zuzanou jsme se vzali dvakrát,“ vysvětlil, a doplnil, že má čtyři dcery a šest vnoučat ve věku od tří do pětadvaceti let a samozřejmě také zeťáky. Přesný počet bývalých a současných členů rozvětvené rodiny ovšem neudává, protože při každém sčítání vychází jiný počet. Jako průměr se podle dcery Terezy udává číslice šestnáct.

„Víte, máme jednu zvláštnost. Všichni jsme jedna rodina, všichni spolu komunikujeme a všichni máme vzájemné citové vazby. Rozvody, nerozvody, jsme prostě stále nejlepšími přáteli, což je možná nepochopitelné, ale všem nám to vyhovuje. Přiznávám, je to ale zásluha mé současné manželky Jáji, že to všechno takhle nádherně klape. To ona pozvolna zašla za mými bývalkami, za dětmi a dala nás dohromady. My nejsme bývalí a současní, jsme prostě jedna velikánská rodina. A děkuji za to štěstí i kliku, že to takhle dopadlo,“ s viditelným potěšením doplnil Dvořák.

Početná rodina je i hnacím motorem v práci. I díky ní před třemi lety dostal herec prvního Oscara. „Ano, to je pravda a moc si toho vážím. Nebyl to ovšem ten Oscar filmový, ale něco lepšího, můj zatím poslední vnouček Oskárek,“ dodal Josef Dvořák, který byl hostem natáčení dalšího dílu pořadu Sejdeme se na Cibulce.

 

 

Sledujte také Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz  a facebook.com/aplausin

25. 4. 2015 12:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.