(Zdroj: Herminapress.cz ) 27x FOTO

Jozef Zíma a Karel Gott si koncert Paula Anky nemohli nechat ujít.

O dva dny odložený pražský koncert zpěváka Paula Anky si nemohl nechat ujít skoro žádný z českých zpěváků a hudebníků, který jeho písničky kdy zpíval, nebo na nějaký nástroj interpretoval. Vedle Karla Gotta, bratrů Neckářů, Jitky Zelenkové, otce a syna Slováčků, tu nemohl chybět nestor české populární hudby Josef Zíma.

Po skončení koncertu zářil dvaaosmdesátiletý zpěvák a herec spokojeností a nešetřil chválou nad Ankovým výkonem:  „Já jsem věděl, že bude dobrý, ale že to až takhle rozbalí, tak to jsem opravdu nečekal. To víte, že jsem si s ním v duchu zpíval. Když sem občas mrknul na Karla (Gotta), jak to s ním při některých písničkách šije, bylo mi v této společnosti opravdu skvěle,“ svěřil se Aplausu Josef Zíma. Při odchodu z Kongresového centra byl pak zpěvák mnohými návštěvníky požádán o podpis, nebo o společnou fotografii.  

 

„Na Pepíčka musím prozradit, že je velký parádník. Ani ve svém věku nezahálí a jezdí se svými písničkami a vyprávěním po celé republice,“ prozradila Aplausu jeho manažerka Petra Nováková, co by majitelka agentury Yellow Pro.“ Vzápětí nám pak Petra prozradila ještě jednu novinku: „V listopadu a v prosinci letošního roku chystá naše agentura Yellow Pro, společně s producentem Jaroslavem Topercerem a Radanem Dolejšem velké, třináctidílné koncertní turné s názvem Evergreen tour 2014, kde Josef Zíma pochopitelně nebude chybět. A aby se na jevišti necítil osamocen, jeho partnery budou: Yvetta Simonová, Pavlína Filipovská, Eva Pilarová, Karel Štědrý, Viktor Sodoma, Karel Kahovec a kapela Šlapeto.“ dodává s úsměvem majitelka agentury. Jak to vypadá, diváci se mají opravdu na co těšit a nebyl by to Josef Zíma, aby si z celého turné tak trochu nedělal legraci: „Já se těším moc, protože diváci nevědí, do čeho jdou. Tuhle jsem si na papír napsal léta všech nás sedmi dříve narozených, sečetl je a vyšlo mi neuvěřitelné číslo. Poslouchejte. Když budeme všichni na jevišti, tak nám dohromady bude 530 let. Tak tohle už se asi jen tak někomu nepovede,“ uzavírá Josef Zíma. 

23. 7. 2014 02:32 Autor: Herminapress.cz
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.