(Zdroj: Herminapress.cz ) 13x FOTO

Jsem Pepa podpantoflák – přiznává Bob Klepl

Zařekl se, že pro děti hrát nebude, ale nakonec na roli kývnul. Herec Bob Klepl se představí v lehce muzikálové komedii na motivy kultovního maďarského seriálu Smolíkovi a jejich podivuhodné dobrodružství v roli taťky Pepy. Premiéra se uskuteční 28. května v divadle Studio DVA.

„Jsem už starší člověk, takže ten seriál dobře znám. A dokonce umím i řadu replik v maďarštině, takže pokud by se tohle představení hrálo někdy třeba v Budapešti, můžu klidně nastoupit i tam. Moje bývalá žena totiž byla Maďarka, takže žádný problém,“ s úsměvem vysvětlil Klepl.

Bývalá žena je tatam a co Gábi, ta současná divadelní manželka? „Český Pepa Smolík se snaží, ale jak to může ve spojení s Evou Holubovou, která hraje Gábi dopadnout. A i děti, Týna s Ládínkem mi dají zabrat. Prostě jsem podpantoflák, ale užívám si to,“ dodal Bob Klepl.

Manželka Gábi neboli Eva Holubová tolik „zkušeností“ se seriálem nemá, ale nový, divadelní příběh se jí zamlouvá. „Podle mě jde o představení, které není pro všechny, ale je každého od sedmi do sta let. Jelikož maďarská Gábi je korpulentnější dáma, museli mě trošku upravit fasádu a lehce zakulatit. No, fyzicky je to náročnější, protože i tancujeme, ale zvládám všechno,“ doplnila Eva Holubová.

Kromě Boba Klepla a Evy Holubové, tedy manželů Smolíkových, se na jevišti představí i jejich děti – Týna neboli Jana Stryková, Ládínka hraje Václav Jílek v alternaci s Janem Medunou, Jiří Ployhar si „střihne“ doktora Halíře a zvířecí role, psa a kočku, mají na starosti Radim Madeja s Michaelou Váňovou či Eliškou Hanušovou.

Sledujte také Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz  a facebook.com/aplausin

11. 5. 2015 16:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.