Kmotrovství knihy Vychytávky se ujala herečka Ivana Jirešová a modelka Iveta Vítová. (Zdroj: Stream.cz ) 3x FOTO

Jsou Ivana Jirešová a Iveta Vítová šikulky? Uživily by se rukama?

Rozpad manželství bývá bolestný a nezřídka se podepíše na psychickém i fyzickém stavu partnerů. Vyčerpání, stres a posmutnělý pohled, ale nejsou tím, co by trápilo herečku Ivanu Jirešovou (38). Navzdory krachu sedmiletého manželství s hudebníkem Viktorem Dykem a dlouholetým tahanicím o dceru Sofii si sympatická herečka zachovává pozitivní přístup a naplno užívá advent. Před vánočními večírky ale dává přednost teplu domova, který si po večerech zútulňuje a zkrášluje.  Není proto divu, že se stala kmotrou knihy plné originálních tipů a triků Vychytávky, od moderátorky internetové televize Áji Agnerové.

Ivana Jirešová je i zdatnou domácí kutilkou. „Tvoření všeho druhu mi není cizí, i když u nás v rodině je nejkreativnější moje maminka. Mám malý domeček se zahrádkou, kde jsem se hodně vyřádila. Dokonce jsem si vykopala jezírko a nasadila do něj rybičky. Maminka mi pak asistovala třeba při stavbě sloupu, který podpírá terasu, nebo při vykládání mozaiky s latinským rčením Carpe diem, na níž jsem obzvlášť hrdá,“ prozradila herečka, která se na křtu od pracovního stolu prakticky nehnula. 

Pozadu nezůstala ani další kmotra knihy modelka Iveta Vítová (32), které dělala doprovod její dvouletá dcera Anetka. „Tvořím ráda, velice špatně, za to ráda. Jak Anetka roste, tak mi ale dochází inspirace, co dělat a čím ji zabavit. Proto jsem ráda přijala nabídku Áji stát se kmotrou její prvotiny. Vychytávky jsou pro mě ideálním vánočním dárkem,“ přiznala s úsměvem půvabná Iveta.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

15. 12. 2015 12:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.