(Zdroj: Prochazka, Smlsal ) 2x FOTO

Julia Roberts a novináři Procházka a Smlsal navštívili stejného léčitele.

Novináři Luboš Procházka (32) a Matěj Smlsal (24), kteří žijí v registrovaném partnerství, se během nedávného pobytu na Bali setkali se známým šamanem Ketutem Liyerem (98). Ten např. léčil zlomené srdce Julie Roberts (47) v hollywoodském filmu Jíst, meditovat, milovat.

Novináři navštívili celosvětově známého léčitele v jeho rezidenci v Ubudu na indonéském ostrově Bali. „Poté, co si zahrál ve filmu Jíst, meditovat, milovat, a před tím ho proslavila stejnojmenná knižní předloha filmu, kterou napsala Elizabeth Gilbertová, za Ketutem denně jezdí desítky až stoky lidí. Jde hlavně o turisty z celého světa. Už je to ale velmi starý pán, takže člověk musí respektovat jeho únavu a pomalou mluvu,“ řekli po návštěvě u Ketuta Procházka a Smlsal. 

„Nicméně to Ketutovi pořád pálí a velmi se zajímá o dění kolem sebe! Z ruky nám mimo jiné vyčetl, že nás čeká dlouhý život. A například já prý budu mít dvě děti,“ prozradil Procházka s tím, že o potomcích se svým partnerem zatím neuvažují. „Ketut také pozdravuje všechny své příznivce v Česku a na Slovensku. Jak sám s nadsázkou říká, nikdy se k nám nepodívá, protože nesmí létat, jelikož nemá zuby,“ vyprávěli po návratu novináři. 

 

Ketut Liyer díky své popularitě vydělává velké peníze. Za jedno 20 minutové sezení mu lidé platí v přepočtu 600 korun. Denně si pak přijde až na 12 tisíc. Za dva roky oslaví léčitel sté narozeniny a všichni jeho příznivci mu přejí ještě dlouhý život.

Sledujte také Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz  a facebook.com/aplausin

29. 5. 2015 13:00 Autor: red
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.