(Zdroj: Herminapress.cz) 22x FOTO

Juraj Kukura a syn: Továrna na šarm a eleganci

Celá rodina stále šarmantního herce Juraje Kukury byla k vidění ve Španělském sále, kde herec převzal mezinárodní cenu Trebbia za celoživotní dílo. Po boku mu stál neméně elegantní syn Filip, který svému otci je stále více a více podobný. Ten si sebou na Pražský hrad přivedl svou německou manželku Caroline a rozkošnou dcerku Elu, s kterými žije v Anglii.

Pro tentokrát udělala výjimku Kukurova manželka Taťána. Prý se nerada fotí, ale na fotce vedle svých nejbližších a při tak významné chvíli nesmí rozhodně chybět.

Juraj Kukura, Taťána Gegor Kuchařová a muzikant Ronnie Wood ze skupiny Rolling Stones též věnovali do charitativní dražby vlastnoručně namalované obrazy. Jeden takový se líbil Janku Ledeckému natolik, že ho vydražil za 130 000 korun. O výtěžek z dražby se podělila nadace Taťány Kuchařové a Nadační fond Trebbia.   

Mezi hosty jste mohli potkat modelku Lindu Vojtovou s maminkou a dědečkem, skladatelem Vadimem Petrovem, Zlatu Adamovskou s Petrem Štěpánkem, Felixe Slováčka s přítelkyní Lucií Gelemevou, fotografa Jadrana Šetlíka s dcerkou a další známé osobnosti.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

 

 

19. 6. 2017 08:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín