(Zdroj: Herminapress.cz ) 7x FOTO

Juraj Kukura si na stará kolena střihl roli detektiva. Jeho inspektor Max ale není žádný superman

V chystaném třináctidílném kriminálním seriálu Inspektor Max, natáčeném v česko-slovenské koprodukci se na obrazovkách České televize objeví v hlavní roli Juraj Kukura. Jeho nezkušeného parťáka Filipa si zahraje Robert Hájek. V těchto dnech si celý štáb spolu s herci „rozbil“ hlavní stan v Bubenči, kde jsme při práci a také ve chvilce volna zastihli i oba zmíněné „detektivy“.

„Jsem strašně rád v Praze. Bydlím na Kampě, v místech, kde žili třeba Jan Werich nebo Josef Vinklář a cítím se skvěle. Baví mě i natáčení. Líbí se mi celý příběh, a proto jsem i do tohoto projektu šel. Víte, už mě štvou takoví ti detektivové bez bázně a hany, prostě supermanové. Jsou odtrženi od skutečného života, a protože v tomhle seriálu tomu tak není, tak i to byl další důvod, proč jsem momentálně inspektor Max,“ vysvětlil Juraj Kukura.

Jeho svérázný detektiv Zoltán Max je prý opakem oněch ranařů, kteří všechno vědí, mají právo na pravdu a spravedlnost a jsou téměř neomylní.

„Z té mojí postavy čiší člověčina. Je to člověk, který má také práva, ale jiná. Třeba právo na chyby a Zoltán Max jich má hodně. Budí třeba předsudky. Vypadá jako nabubřelý, arogantní, namyšlený pozér, ale za touhle tváří se skrývá jeho zranitelná duše a pokora. Prostě není to jednouchý člověk, a to se mi na téhle roli hodně zamlouvá,“ dodal Juraj Kukura.

„Moc se mi moje role parťáka Zoltána Maxe líbí. Víte, já představuji v této téměř nesourodé, ale fungující dvojici ony svaly, pan Kukura mozek. A klape to, nejen ve filmu, ale užívám si i natáčení. Věřím, že až se tenhle seriál objeví na obrazovkách, najde si hodně příznivců. Jak říká producent, bude to jiný, nekonvenční pohled na detektivku,“ nechal se slyšet Robert Hájek.

Natáčení seriálu by mělo skončit v srpnu příštího roku a na obrazovkách by měl Inspektor Max začít řešit případy od jara 2018.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

1. 11. 2016 11:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.