(Zdroj: Herminapress.cz ) 12x FOTO

Kalivodová: Neumím být lhostejná

Je šťastná a spokojená. V manželství jí to klape a malý syn Adrian, kterému je půl roku, se má čile k světu. Je to podle maminky, operní pěvkyně Andrey Kalivodové, stále se usmívací a hodné dítě.

„Bohužel, jak ale všichni víme, ne každý malý človíček je na tom stejně. Jako máma jsem musela přijít na charitativní aukci panenek sem do obchodního centra Chodov, jejíž výtěžek je věnován na provoz Klokánku v Láskově ulici, který je v ohrožení. Osobně takové projekty podporuji a velice ráda se jich aktivně účastním, prostě nemohu a ani neumím být lhostejná“ vysvětlila Andrea Kalivodová.

Jednu z nabízených osmatřiceti panenek vytvořila a dala do aukce módní návrhářka Beata Rajská. „Ani chvíli jsem neváhala a přiložila ruku k dílu. Osobně podporuji dva velké charitativní projekty, ale vytvořit panenku, obléci jí a z vydražených peněz pomoci dětem, to jsem nemohla odmítnout,“ uvedla Rajská, jejíž „příspěvek“ do aukce byl vydražen za 6000 korun a celkově podle organizátorů půjde do Klokánku 148 700 korun za všechny panenky, které vydražili noví majitelé.

Podpořit akci přišly i herečky Petra Špalková, která se zhostila role moderátorky a dražitelky aukce, kolegyně Jitka Smutná zahrála na kytaru a zazpívala a nechyběla ani Zdeňka Volencová-Žádníková nebo Zdeněk Podhůrský s přítelkyní Veronikou či zpěvák Jan Kopečný.

30. 4. 2015 13:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.