(Zdroj: Herminapress.cz ) 13x FOTO

Kam odvedla Štěpánka Duchková děti na zmrzlinu? Podívejte se!

Se svou „ochrankou“, šestiletými dvojčaty Adamem a Honzou, dorazila Štěpánka Duchková na opening party luxusního obchodu s botami. Neměla to prý ale vůbec jednoduché, anžto ratolesti rozhodně nepatří mezi milovníky podobných prodejen.

„Nasadila jsem taktickou fintu a slíbila klukům, že kromě prohlížení bot dostanou zmrzlinu. Bohužel, jak se ukázalo, nic podobného se nekonalo. Pár jednohubek je nemohlo uspokojit a na víno jsou přeci jen ještě malí. Takže v rychlosti jsem stačila obhlédnout, cože je teď v módě, a za krátko naše návštěva skončila. O tu studenou pochoutku jsem je ale ochudit nemohla, protože sliby se mají plnit nejen o Vánocích, takže i na ni se zpožděním došlo,“ uvedla Štěpánka.

To ostatní zúčastněné dámy měly větší štěstí, doprovod si s sebou žádný nevzaly, a tak mohly zkoušet a testovat do aleluja. A většina z nich to také dělala. Aktivitou mezi botkami hýřila misska Eliška Bučková, nabídkou nepohrdla ani kolegyně Kateřina Průšová, se zájmem si módní výstřelky omrkla herečka Kristýna Janáčková a netečností vůči obuvnickým hitům netrpěla ani Anife Vyskočilová. Ač prý není příliš velkým milovníkem nákupů hlavně v obřích centrech, v novém decentním obchodě se zamlouvalo i zástupcům pánské části návštěvníků, herci Michalu Novotnému či moderátoru Petru Vojnarovi.

„Společenské botky jsem jen prolétl, mě spíše zajímala ta sportovní pohodlná obuv. Ne že bych byl vyznavačem kolektivních či individuálních sportovních disciplín, mám trošku problémy s kolenem, ale i na procházky by měl člověk vyrážet v kvalitním obutí. A tak tu pátrám po něčem, co by splňovalo mé požadavky,“ vysvětlil Michal Novotný, který nejen vybíral, ale zhostil se i role moderátora party a křtu zmíněného obchodu.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausin. 

5. 6. 2015 10:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.