(Zdroj: Archiv Andrea Kalivodová ) 6x FOTO

Kam se operní diva Andrea Kalivodová schovala před horkým létem?

Vyrazit na dovolenou do krkonošského Špindlu se rozhodla sólistka Národního divadla Andrea Kalivodová po návratu z italského Lignana. Po čtyřicítkách u moře totiž přišly další čtyřicítky v Praze.

„Itálie byla letos bezvadná. Děti už přeci jen trochu povyrostli, Sebastian plaval v moři, Adrianek hrál dokonce stolní tenis a já jsem nemusela běhat jen kolem nich, ale sama jsem načerpala energii. Po návratu do vyhřáté Prahy jsme se rozhodli vyrazit někam do přírody, do lesa, kde bychom se trochu zchladili. A tak jsme vyzkoušeli Špindlerův Mlýn. Musím říct, že pro děti je to tam naprosto dokonalé,“ řekla Andrea, která s dětmi vyzkoušela snad všechny letní atrakce, které skiareál nabízí.

„Kluci se vyřádili na buginách, v trampolínovém parku, na skákacím hradu a strašně se nám líbila i nová naučná stezka nebo outdoorová hřiště nahoře na Medvědíně,“ prozradila operní diva.

Sama Andrea zase ocenila krkonošské speciality. Nejvíce si prý pochutnala na krkonošském kyselu.„Ráda bych ještě jednou poděkovala našim přátelům za ubytování v penzionu George, kde se o nás opravdu parádně postarali. Bylo zároveň fajn, že se zrovna ve Špindlu konala místní akce Mlynářovy toulky s další spoustou atrakcí. Byla to opravdu akční dovolená,“ směje  se Andrea.

Ta se již nyní chystá na představení Commedia finita v Mělníku, které reflektuje život slavné operní umělkyně Emy Destinové.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz 

11. 7. 2019 07:00 Autor: ext
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.