Muzikant Vilém Čok pro děti vystupuje rád. (Zdroj: Herminapress.cz ) 4x FOTO

Kam se poděl drsný rocker? Budete koukat, kdo Viléma Čoka tak rozněžnil!

Muzikant Vilém Čok, který dnes slaví 54. narozeniny, se po čase zase objevil na veřejnosti. Ne sice na rockovém koncertě, ale coby moderátor, šoumen a zpěvák vystupoval na akci pro školáky, kde řádil jako utržený ze řetězu.

„Pro děti jsem připravil kvanta speciálních soutěží, které jsem osobně vymyslel. Pro děti školou povinné vystupuji velice rád, je to velice vděčné obecenstvo. Dokonce jsem se klepnul přes kapsu a sám jim koupil nějaké dárky. Pár lahviček dětského šampáňa nebo karton limonád a pár jiných blbůstek,“ nechal se slyšet rocker.

Vilém přiznal, že legrácky pro děti má natrénované z domova. Ačkoliv to tak nevypadá, energií nabitý zpěvák je už dědečkem.

„Oba kluky už mám velké a další děti si ve svém věku už pořizovat nemíním. Michal mě už udělal dědečkem, takže pečuji o svou velkou malou lásku vnučku Nikolku. Je to strašně inspirující mladá dáma. Dokonce jsem pro ni vymyslel několik pohádek, ovšem její nejoblíbenější je ta O neposlušné mašince. Tu musím vyprávět skoro pořád a vždycky se jí líbí,“ rozplýval se děda Vilda. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

7. 9. 2015 17:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.