biatlonistka Gabriela Soukalová (Zdroj: Herminapress.cz ) 6x FOTO

Kam vystaví Gabriela Soukalová nejcennější trofeje? Dozvíte se v článku!

S téměř hodinovým zpožděním dorazila výprava českých biatlonistů na autogramiádu do foyeru Českého rozhlasu. Parta úspěšných reprezentantů přicestovala autem z Německa, kam se přesunula ze závěrečného závodu Světového poháru v Rusku. 

„Jsem šťastná, že kvůli nám lidé objevili biatlon. Ještě před několika lety o tomhle sportu věděl jen málokdo. Teď na nás čekalo snad dva tisíce lidí, aby získali naše podpisy, a to je pro mne skvělý zážitek. Vůbec jsem nečekala takový štrúdl našich fanoušků a určitě na tohle přivítání hned tak nezapomenu“, nechala se slyšet Gabriela Soukalová, čerstvá vítězka Světového poháru v této disciplíně, která dorazila nejen s kolegy a trenérem reprezentace, ale představila také i svá „hmotná“ ocenění.

Sezona pomalu končí, a co čeká úspěšnou závodníci dál? 

„No, ještě zdaleka nekončí úplně. Čeká nás mistrovství republiky a mě konkrétně třeba exhibiční závody. A kam si velký křišťálový globus za vítězství ve Světovém pohár dám? To opravdu nevím, nejsem vystavovací tip. Pro mne jsou tím nej nádherné vzpomínky a zážitky a věřím, že ty letošní nebyly poslední,“ dodala Gabriela Soukalová.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

22. 3. 2016 10:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.