(Zdroj: Herminapress.cz ) 18x FOTO

Kamarádi do deště opět spolu! Kde je oba idoly ženských srdcí uvidíte?

Ve skvělé náladě předstoupil na tiskové konferenci v Kongresovém centru autor, účinkující i producent muzikálu Děti ráje, Sagvan Tofi, před novináře. A měl k tomu sakra dobrý důvod. Tohle dílo slaví letos deset let, stalo se fenoménem a téměř po sedmi stech reprízách v Praze a Brně se opět vrátí do hlavního města, konkrétně právě do „Kongresáku“, kde si 16. dubna příštího roku odbude další premiéru.

„Stále jsem doufal, že to diváky přestane bavit, protože mám v šuplíku připravené další dva muzikály, ale opak je pravdou. Je to docela zarážející, i když přiznávám, velice příjemné, že Děti ráje si střihnou v pořadí už třetí premiéru a po derniéře není do dneška ani vidu ani slechu. Zatím tohle představení bylo show, teď slibuji, že to bude supershow a dubnová premiéra bude jeden velký mejdan,“ informoval s úsměvem Sagi.

A vůbec nepřeháněl. Jak prozradil režisér Radek Balaš, který má za sebou kolem osmdesátky muzikálů a Děti ráje si s velkou chutí, stejně jako v moravské metropoli zrežíruje znovu, bude se nač těšit. „Sagvan Tofi řekl, že to tady v Kongresovém centru bude supershow a já pro to udělám úplně všechno Strašně moc se těším, až se pustíme do díla. V hlavě už mám pár nápadů, které vylaďuji a dolaďuji, abychom diváky překvapili. Dost práce čeká i choreografku Leonu Qašu Kvasnicovou, protože se výrazně rozšíří taneční company. A už teď mohu slíbit, že se v Dětech ráje objeví nová velká jména, která, bohužel, zatím neodtajním. Musíme prostě chystané novinky a překvapení dávkovat a ne prozradit všechno najednou.  Takže příště,“ svěřil se tajemný režisér.

A když už nenapráskal novice, tak alespoň dodejme, že diváci uvidí a uslyší v novém nastudování své oblíbené staré mladé tváře jako Lukáše Vaculíka, Martina Dejdara, Honzu Kopečného, Míšu Noskovou, Bořka Slezáčka, Geny Ciatti a další.

„Já osobně se hodně těším a začal jsem i řádně na sobě pracovat. Přestal jsem kouřit, tancuju, cvičím, prostě dřu jako hovado, abych do představení naskočil v plné formě. Děti ráje si to rozhodně zaslouží,“ nechal se slyšet Lukáš Vaculík a po skončení tiskovky ještě podiskutoval s kolegy, kteří v brzké době budou mít stejně jako on co do činění s „novými“ Dětmi ráje.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz 

8. 11. 2019 03:15 Autor: VSy
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.