(Zdroj: agentura ARTPRESTO ) 6x FOTO

Kamila Nývltová: To je úlet, jinak je ale docela normální.

Léto je již za dveřmi, vše je veselejší a barevnější. Zpěvačka Kamila Nývltová (25) je na tom stejně. Oblékla se do extravagantních barevných „ulítlích“ modelů a přesvědčila nás, že experimentovat se rozhodně nebojí. Kamila při této speciální foto-akci pro blog Unicorn (s)hit hýřila barvami, pruhy nebo malbami na obličeji.

„Nápad nafotit takové, jak se říká „ulítlé“ letní fotky dostala moje kamarádka, stylistka Karolína Drössler a přesvědčila mě, že to bude prostě letní úlet. Mně se ten nápad líbil, když normálně takto „bláznivé“ oblečení nenosím, jsem totiž usedlejší typ, aspoň si ho užiji při focení“, prozradila Kamila.

Pohled na výsledek působí tak trochu bláznivě, ale zároveň také velmi pozitivně. „Ano, to jsme právě chtěli, aby výsledek zbavil lidi deprese a pobavil je. Všude kolem je v poslední době tolik stresu, že když se nad těmito fotkami alespoň pár lidí usměje, mělo to smysl,“ říká Kamila, která na další otázku, co plánuje na léto, odpověděla:

„Už se moc těším na dovolenou, opravdu ji potřebuji. Ale jenom zahálet určitě nehodlám, to u mě ani nejde. Samozřejmě budu zpívat, mám již naplánované docela zajímavé akce a další jsou v jednání. Možná budete překvapeni, kde všude se objevím.  No a jak to tak znám, za chvíli bude po létě, ono se to zase rychle vše překulí a budou Vánoce,“ smála se Kamila. 

 

Sledujte také Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz  a facebook.com/aplausin 

28. 5. 2015 14:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.