David Suchařípa, Petr Vondráček (Zdroj: Herminapress.cz ) 19x FOTO

Kámoši Vondráček a Suchařípa si nic nedarují. Při tenise tvrdě řešili každý míč

Živit tenisem by se nemohl, ale jako relax ho má rád. Herec, hudebník a moderátor Petr Vondráček sice díru ani v rekreačně pojatém Kalich cupu neudělal, ovšem, jak prozradil, makal naplno a spolu s parťákem Davidem Suchařípou se vydal ze všech sil.

„Ještě drobná rezerva tam byla, ale úplně nespokojený nejsem. Šlo o to si zasportovat, protáhnout tělo a to tenhle turnaj splnil,“ řekl Petr. V pohodě a s úsměvem rozebral s kolegy svůj přínos tenisové teorii a praxi, osvěžil se po úmorných duelech a navázal nová přátelství. Kromě protihráčů a hostů akce se spřátelil i se zdejším ročním papouškem kakadu Pipinkou a o rok starším chameleonem Leem.

„Ač zvířata mám rád, žádné nevlastním, Psi, kočky nebo rybičky doma nemám a ani o nějakém chovu neuvažuji, ovšem jako kamarády je beru,“ doplnil Vondráček a na první pohled bylo jasné, že zmínění živočichové nemají proti bližšímu kontaktu žádné námitky. Místní floru naopak ze svého programu vypustil Honza Kříž. Ne, že by mu domácí mazlíčci nic neříkali, ale ochutnávka rumů a doutníků byla pro něj přeci jen atraktivnější, než muchlování se zvířátky.

„Po tenisovém výkonu je třeba načerpat síly. A ty člověk víc získá v sedě s manželkou, mlsáním netradičního nápoje a poblafáváním doutníku. A navíc, s papouchem Pipinkou si prý zatím moc nepokecáte, je to ještě děťátko,“ vysvětlil Kříž a s chutí vypustil doutníkový dým.

O tenis vlastně až tak nešlo. Nejdůležitější bylo setkání herců a zpěváků Divadla Kalich s přáteli na neformální akci a i když se každý na kurtu snažil, vítězství nebylo vůbec tím nejpodstatnějším. To pochopili kromě zmíněných i další sportovní „bombarďáci“, jako Vašo Patejdl, Martin Hrdinka, Jiří Zonyga a mnozí další účastníci vydařeného odpoledne.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

7. 6. 2016 11:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.