You need to install or upgrade Flash Player to view this content, install or upgrade by clicking here.
Poslechněte si píseň kapely Kryštof Ty a já. (Zdroj: YouTube ) VIDEO

Kapela Kryštof završila vyprodané halové turné, na jaře zamíří se Srdcebeatem do klubů

Koncertem v pardubické hokejové aréně kapela Kryštof završila vyprodané halové turné k albu Srdcebeat. Zároveň ohlásila termíny jarní klubové šňůry. Ve čtrnácti městech představí novou show inspirovanou halovým turné.

"Opět bychom rádi přenesli řadu prvků z halového turné do menších prostor, podobně jako tomu bylo v období Inzerátu. Fanoušci se mohou těšit na projekce, nový design scény i některé speciální efekty. Ale je snad pochopitelné, že v klubech létat nebudu," usmívá se lídr kapely Richard Krajčo.

Kryštof si s sebou na klubové turné vezme jako předkapelu uskupení Ezyway. V čele poprockové skupiny s nádechem funky, která debutovala albem Maloobchodník, stojí zpěvák Ezy Hýbl.

Srdcebeat Club Tour vypukne 24. února v Táboře, 26. 2. kapela přijeda do Příbrami a druhý den do Stříbra. Na programu je 1. 3. Jeseník, 2. 3. Kolín, 3. 3. Havlíčkův Brod, 15. 3. Olomouc, 17. 3. Frýdek-Místek, 18. 3. Zlín, 23. 3. Kladno, 24. 3. Jablonec, 26. 3. Trutnov a 29. 3. Mladá Boleslav. Jarní šňůra skončí 30. března 2016 v Ústí nad Labem.

Lístky jsou k dostání v síti Ticketstream za cenu 490 korun. „Pokud si dobře pamatuji, posledně fanoušci vyprodali klubové turné za pár dnů. Tak uvidíme, jak to bude tentokrát,“ podotýká Krajčo. Nutno dodat, že vstupenky mizí neuvěřitelným tempem a už jich moc nezbývá.

Všechny koncerty halového turné byly vyprodané, včetně dvakrát až po střechu naplněné pražské O2 arény, kam pokaždé přišlo sedmnáct tisíc fanoušků.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

5. 11. 2015 18:30 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.