You need to install or upgrade Flash Player to view this content, install or upgrade by clicking here.
Podívejte se na lyric video Mirai Cesta z města. (Zdroj: YouTube ) VIDEO

Kapela Mirai představuje singl a klip Cesta z města a vyjíždí na turné s Kryštof

Poprockové trio Mirai, jeden z objevů Richarda Krajča, vydává debutové EP a stejnojmenný singl nazvaný Cesta z města, k němuž muzikanti natočili lyric video s pandou. Ode dneška bude kapela, která přišla na svět minulý rok, předskakovat na halovém turné Kryštof.

Skupinu tvoří zpěvák a kytarista Mirai Navrátil, bubeník Šimon Bílý (bývalí členové formace Dolls In The Factory) a baskytarista Michal Stulík. Její debut s pěti skladbami vznikal ve spolupráci s Honzou Balcárkem ze spřízněných Light & Love. Kromě aktuální titulní skladby Cesta z města obsahuje úspěšný pilotní singl Dítě robotí, letní roadmovie Souznění, rockovou Historii a hymnické Divadlo.

„Název napovídá hodně, o čem vlastně písnička je. Zkrátka už chcete pryč z toho všeho městského ruchu, blázince, hektického dění a stereotypu. Chcete někam, kde máte svobodu, klid a jen tak třeba koukáte na přírodu kolem sebe. Prostě chill out,“ vysvětluje zpěvák a spoluator singlu Mirai Navrátil.

"Nemělo to celé nějak zvlášť našlapanou produkci, ale bylo to spíš o autenticitě, o nás, naší cestě z města. Točili jsme na foťák a všichni si to užili,“ doplňuje.

Kryštof Srdcebeat Tour, kde se v roli předskokanů kromě kapely Mirai představí i zpěvačka Lenny, začne 19. a 20. října v Ostravě, 23. a 24. října skupina přijede do Brna a v Praze se představí 27. a 28. října. Poslední říjnový den se dočká Liberec a turné skončí 3. listopadu v Pardubicích.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

19. 10. 2015 17:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.