You need to install or upgrade Flash Player to view this content, install or upgrade by clicking here.
Mrkněte se na videoklip formace Slza k třetímu singlu Katarze. (Zdroj: YouTube ) VIDEO

Kapela Slza natočila emotivní klip k singlu Katarze: Nechybí v něm erotické scény!

Skupina Slza, kterou tvoří kytarista Lukáš Bundil (29) a zpěvák Petr Lexa (24), jenž se prosadil na YouTube pod přezdívkou Hoggy, natočila videoklip k singlu Katarze, což je i průvodní píseň seriálu Přístav na Primě.

„Katarze je o snaze napravit nefungující vztah, přestože víme, jak malá je pravděpodobnost, že se vše vrátí do starých kolejí. Nemusí se jednat jen o mezilidský vztah, ale například i o vztah k životu jako takovému,“ vysvětluje Lukáš, který je spolu s Daliborem Cidlinským jr. autorem hudby, text napsal Ondřej Ládek alias Xindl X.

Natáčení probíhalo na dvou lokalitách – většina scén vznikla na pražské náplavce, interiérové scény se potom odehrávaly v bytě. Klip režíroval Vít Karas, který je zároveň autorem scénáře. S černobílým obrazem získalo video až filmové zpracování.

Ve videoklipu Petr a Lukáš představují jakési pozorovatele, anděly strážné, kteří dohlíží nad hlavními aktéry, Vlastinou Svátkovou, Evou Nejedlou a Andrejem Polákem, velmi emotivního a také pikantního příběhu. Za pozornost stojí pointa, ale tu vám samozřejmě neprozradíme.

V pátek 13. listopadu vyjde kapele Slza debutové album Katarze, jemuž dal název právě třetí singl. Ten samý den Petr s Lukášem v Praze desku pokřtí a krátce nato je čeká setkání s fanoušky v regionech.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

26. 10. 2015 20:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.