Karel Gott má slabé místo? Nevěříme! (Zdroj: Herminapress.cz ) 5x FOTO

Karel Gott odhalil, v čem tkví jeho největší slabina!

Karel Gott (75) je známý nejen jako pěvec, ale i svou vášní pro malování. Zpěvák proto neodolal nabídce, kterou mu dal španělský umělec Emilio Fornieles, jenž se Mistra v rámci charitativní akce, kam Gott o víkendu dorazil společně s dcerou Dominikou (42), rozhodl zvěčnit.

Mistr Gott se zaujetím sledoval práci malíře a prozradil, kde má své slabé místo. „Já sám sice maluji, dělám expresionismus a impresionismus, ale portréty se mi nedaří! Nedokážu vystihnout ty charakteristické rysy ve tváři. Emilio je ten typ malíře, který umí nakreslit vaši duši. Doufám, že tady něco odkoukám,“ svěřil se Karel.

„Práce Emilia mě zajímá také proto, že tvoří zcela netypickou technikou. Kreslí můj portrét vzhůru nohama a po částech, navíc ve výsledku vystihne jen část obličeje,“ vysvětloval Gott.

„Samozřejmě že i já rád experimentuji, a to nejen v malířství, ale i v hudbě. Ale vždy se to snažím provádět tak, aby si toho lidi nevšimli. Mí fanoušci totiž mají jakékoli změny strašně neradi,“ míní Karel Gott.

Karlovi fanoušci si o Mistra momentálně dělají obavy, Gott byl včera v nemocnici na vyšetření se srdcem. Zpěvákovo okolí hovoří pouze o preventivní kontrole, snad se tedy nejedná o nic vážného.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

25. 6. 2015 17:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.