(Zdroj: Herminapress.cz ) 59x FOTO

Karel Gott si střihl s Helenou Vondráčkovou taneček a pak ji pozval na oslavu svých superkulatin!

Velkolepým vystoupením v Bratislavě pokračovala koncertní narozeninová šňůra Heleny Vondráčkové po vlastech českých a slovenských. Před vyprodaným hledištěm Zimního stadionu Ondřeje Nepely zazpívala Vondráčková svoje dřívější i současné největší hity a zavzpomínala na kolegy a přátele, kteří jí provázeli celou její dosavadní úspěšnou pěveckou kariérou. Jedním z hvězdných hostů večera byl i zpěvák Karel Gott.

„Heleno, děkuji, že si mě na koncert pozvala a doufám, že mi to pozvání za dva roky oplatíš, to budu mít kulatiny já. A pak ještě lépe za dvacet let, kdy budu mít superkulatiny,“ vtipkoval na jevišti dobře naložený Karel Gott, který si koncert vyloženě užíval.

To se smíchem potvrdila i jeho mluvčí Aneta Stolzová: „Pan Gott je ve skvělé formě. Do Bratislavy se na koncert Heleny Vondráčkové velice těšil, vždyť 25. ledna tu má také svůj koncert. Šel si tedy okouknout terén.“

Pozvání vystoupit s Helenou Vondráčkovou na jednom jevišti přijali i další hosté: Vašo Patejdl, Milan Lasica, malá zpěvačka Lima Prágerová, stepař Tomáš Slavíček a Tap Academy Prague, skupina Fragile a slovenská zpěvačka Sisa Sklovská.  

„Koncert před vyprodaným stadionem je zážitek. S Helenou se známe hodně dlouho, a když mi zavolala, nebylo o čem přemýšlet. Ještě navíc, tu nabídku mi telefonovala v den mých narozenin a věnovala mi tak nejkrásnější dárek. Návrh na společný duet jsem Heleně dala já a ona jen odpověděla: „No jasně, to dáme“, uvedla Sisa Sklovská.

A co řekla sama Helena Vondráčková po skončení koncertu?

„Neuvěřitelný koncert. Co mám zprávičky, tak lidé odcházejí spokojení a šťastní, prý i nějaká ta slzička ukápla. A tak jsem šťastná s nimi,“ řekla oslavenkyně těsně po koncertě a na Karla Gotta prozradila: „Karel na můj návrh zazpívat mi na koncertě okamžitě kývl. Vůbec jsem ho nemusela přemlouvat. Naopak, on sám mi to potom ještě připomínal, jestli jsem na něj nezapomněla.“

Vystoupením v Bratislavě pro zpěvačku její práce v tomto roce ještě nekončí. Co ji čeká v dalších dnech a měsících?

„Ted mně ještě čeká jedna soukromá akce v Prievidzi a pak už se zase honem vracím domů. V Praze hned opět nastupuji do Divadla Broadway, kde máme 1. listopadu premiéru muzikálu Muž se železnou maskou. Tam hraji a zpívám roli rakouské královny. No a pak zase celý listopad a prosinec mám zpívání a zase jen zpívání doma i zde na Slovensku,“ dokončila výčet aktivit Helena Vondráčková a pozvala všechny na svůj další velký koncert, který se koná 20. ledna 2018 v pražské O2 areně.

 

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

 

 

22. 10. 2017 17:15 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.