(Zdroj: Herminapress.cz ) 22x FOTO

Karel Gott žije dál ve svých písních! 150. představení muzikálu Čas růží věnovali Zlatému slavíkovi herci a diváci karlínského divadla

Sto padesáté představení muzikálu Čas růží  složeného výhradně z písní Karla Gotta, věnovali herci a diváci jen a jen nedávno zesnulému Karlovi Gottovi. Dojaté diváky vyprodaného Hudebního divadla Karlín zvedli při děkovačce ze sedadel zpěváci a herci v čele se Sagvanem Tofim, Adélou Gondíkovou, Romanem Tomešem a dalšími známými jmény. Slzy neskrývali ani samotní herci.

„Muzikál Čas růží miluji, protože je to pro mne nádherné zpívání. A moje top písnička? Stokrát chválím čas,“ uvedl bez rozmyšlení Roman Tomeš v hlavní roli Honzy. Je rád, že účinkováním v muzikálu může vzdát poctu Karlu Gottovi, kterého si nesmírně váží.

Karel Gott by byl určitě také spokojený. Několikrát zdůraznil, jak je rád, že jeho písně mají ohlas mezi mladými lidmi. Však se Zlatý slavík v roce 2016 osobně zúčastnil castingů a byl překvapen. „Našel jsem tolik výtečných talentů na jednom místě – a všichni zpívali mé písně, a co se mi nejvíc líbilo, každý dal do nich kus sebe. Nekopírovali,“ uvedl tenkrát Karel Gott, který 1. října podlehl nevyléčitelné chorobě.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz 

 

8. 10. 2019 15:30 Autor: MH
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.