Nikol Kouklová (Zdroj: Herminapress.cz ) 8x FOTO

Karel Heřmánek ml. má sladký život. Manželka ho posílá do hospody

Herečka Nikol Kouklová si na módě sice zakládá a nebojí se experimentovat, ale denně svůj šatník rozhodně neřeší. Pokud, ale má jít někam do společnosti, velice pečlivě šaty probere. S partnerem a nyní již manželem, Karlem Heřmánkem ml., jsou spolu už šest let a i po těch letech pro něj chce být ta nejkrásnější.

„Miluji, když se na mě podívá a vím, že je na mě pyšný. Má vždycky takovou jinou jiskru v očích," říká stále zamilovaná Nikol. 

Ovšem na nákupy, nebo jako konzultaci při vybírání sexy oblečků svého Káju nebere. Na slavnostní otevření butiku Stefanel tedy přišla bez doprovodu muže a tak měla čas si obchod v klidu prohlédnout.

„Můj manžel je klasický muž a nedovedu si představit, že by seděl před kabinkou a znuděně by na mě čekal. To ho raději pošlu s kamarády na pivo,“prozradila herečka svoji strategii na manžela při nákupech.  

Že herečku baví originální kousky je vidět na první pohled. Žena by se podle ní neměla vzdávat šatů a věcí, které vyzdvihují ženské křivky. Není zastáncem beztvarých pytlů, které na sebe často ženy navléknou. Její pozitivní vliv na domácí šatník se logicky projevil i u jejího manžela. 

"Naši kamarádi a hlavně muži říkají, že jsem partnera v oblékání změnila k dobrému. Mám radost, když mu to sluší. Jedinou věc, kterou spolu řešíme a kde se Kája zapojí, jsou samozřejmě praktické věci, jako jsou třeba teď nedávno trekingové boty,“ uvedla na správnou míru Nikol Kouklová.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

9. 6. 2016 12:30 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.