(Zdroj: Herminapress.cz ) 28x FOTO

Karel Šíp se na koncertě Heleny Vondráčkové pěkně odvázal! Dal ruce nad hlavu a už trsal s vyprodaným Karlštejnem

Písničky Heleny Vondráčkové nenechaly v klidu moderátora Karla Šípa. Při jejím koncertě na hradě Karlštejn se neudržel a v rytmu Heleniných hitů se pohupoval v bocích s rukama nad hlavou. Nic mu nevadilo, že vedle něj sedí jeho syn Honza a manželka Iva. Zatančil si tak bok po boku s ostatními diváky nabitého nádvoří karlštejnského purkrabství.

„Karel mě mile překvapil, když jsem ho viděla sedět v hledišti. Mluvila jsem s ním na narozeninách Jiřinky Bohdalové a sám se mého manžela ptal, jestli by mohl s rodinou přijít na můj koncert. To jsem měla velkou radost,“ smála se Helena Vondráčková po dalším koncertě, který se uskutečnil v rámci letošního turné nazvaného Helena Dnes.

„Mám krásné pocity, lidé reagují úžasně. Jak včera na koncertě v Nových Zámcích na Slovensku, tak dnes na Karlštejně, byla naprosto bombová atmosféra. A není nic krásnějšího, než cítit, jak to lidé prožívají a že jim to něco dává. Jsem šťastná, že přišlo tolik lidí a nádvoří bylo narvané. Snad těch dvacet koncertů, které máme v plánu na tento rok v rámci tour Helena dnes, budou probíhat stejným způsobem,“ uvedla zpěvačka, která si jako hosty večera pozvala mladou zpěvačku Anetu Špačkovou a spoluúčinkujícího kolegu z muzikálu Muž se železnou maskou Mariana Vojtka.

Helena Vondráčková po hektickém loňském roce, kdy oslavila sedmdesátku sérií velkých koncertů, jede další pracovně neméně náročný rok. „Myslela jsem si, že budu letos trochu oddychovat. Ale ono se to naopak všechno tak rozjelo, že vidím, že budu odpočívat asi až v hrobě,“ rozesmála se Helena Vondráčková. „Ale dovolenou si také dopřeju. Teď jsme byli s Martinem v Řecku, což bylo senzační, pak na mě čeká hausbót na Slapech, zahrada doma na Řitce, tenisový turnaj v Přerově a začátkem srpna na Zbraslavi můj tenisový turnaj Helena Cup 2018. Opravdu odpočívat budu až začátkem září na Kanárských ostrovech, kam jedu s přáteli. Tam zavřu pusu a opravdu nevyloudím ani tón!“

A mezi tím vším čeká Helenu Vondráčkovou práce a cestování. Tour Helena Dnes pokračuje dalšími letními a podzimními koncerty v Čechách i na Slovensku a nakonec vyvrcholí 14. prosince velkým koncertem v pražské Lucerně.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausinczfacebook.com/aplausincz

18. 6. 2018 09:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.