Mistra Karla Gotta pustili z nemocnice domů, další fáze léčby ho ještě čeká. (Zdroj: Herminapress.cz )

Karla Gotta pustili po první fázi chemoterapie z nemocnice: Co vzkazuje fanouškům?

Zpěváka Karla Gotta (76), který podstupuje velmi náročnou léčbu zhoubného nádorového onemocnění mízních uzlin, propustili včera z Všeobecné fakultní nemocnice v Praze do domácího léčení.

Slavík, kterému lékaři diagnostikovali po operaci náhlé příhody břišní Non-Hodgkinův lymfom, má za sebou první dávku chemoterapie. Informaci sdílel na svých facebookových stránkách, kde svým fanouškům zanechal následující vzkaz.

"Milí příznivci, jsem rád, že vás mohu konečně po třech týdnech pozdravit z domova. Po první fázi chemoterapie jsem byl propuštěn do domácího ošetřování. S ohledem na svůj zdravotní stav musím dodržovat veškerá opatření spojená s mou nemocí. Děkuji vám za vaši neustálou podporu, kterou mi vyjadřujete. Váš Karel Gott," uvedl dnes v podvečer zpěvák.

"Další fáze onkologické léčby bude pokračovat za několik dní opět při hospitalizaci," informovala ve středu Mistrova mluvčí Aneta Stolzová. Poděkovala současně všem za podporu a požádala média, aby s ohledem na zdravotní stav a průběh léčby i nadále respektovala soukromí Gotta i jeho rodiny.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

18. 11. 2015 20:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.