Thajský kulturní večer v Divadle bez zábradlí (Zdroj: Herminapress.cz ) 12x FOTO

Karla Heřmánka s kvedlačkou neuvidíte. Má ale jasno, kam pojede na dovolenou

Principál Divadla Bez zábradlí přijal nabídku thajského velvyslance a jeho manželky na uspořádání Večera thajské kultury a propůjčil svůj kulturní stánek na tuto akci. 

„Mně se program moc zamlouval. Před mnoha lety jsem dělala lidový tanec a nikdy jsem nevynechala možnost navštívit soubory, které tehdy do Čech přijížděly, takže mi program připomněl moje mládí. Taneční čísla, loutky a ochutnávky thajských pokrmů byly určitě nejen pro mne, ale i početné hosty, atraktivní podívanou i zajímavou zkušeností. Osobně mám asijskou kuchyni ráda a mám několik receptů, které se mi osvědčily. Třeba takové thajské kuře je pochoutka, která se prostě nedá odmítnout,“ vysvětlila Hanka Heřmánková.

Manžel Karel rovněž se zájmem sledoval tradiční tance a testoval pochutiny, ovšem, jak prozradil, jde-li o speciality, nebo vlastně vaření vůbec, ke sporáku se příliš nehrne.

„Jsem zodpovědný ochutnávač, ale s kastroly a kvedlačkami mě neuvidíte. Ne, kuchtík jsem nebyl a už to ani neplánuji, ovšem dobré jídlo ocenit dokážu. A asijská krmě se mi zamlouvá,“ prozradil principál, který už asi tuší, kam pojedou na dovolenou. 

Kvalitu a chuť nabízených dobrot oceňovala i jeho snacha Nikol Kouklová. Karel Heřmánek junior odpočíval doma po tenisu a jeho manželka zatím testovala jídla, která by prý perspektivně zařadila na jídelní lístek. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

10. 6. 2016 08:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.