(Zdroj: Herminapress.cz ) 17x FOTO

Karolína Gudasová ví jak na to! Do charity zapojila bráchu i přítele

Září štěstím, a jak by také ne. Zpěvačka Karolína Gudasová prožívá úspěšné období. Už třičtvrtě roku randí s hokejovým reprezentantem Michalem Neuvirthem, pomalu se chystá na premiéru muzikálu Mefisto, v němž si střihne hlavní ženskou roli Markéty a v neposlední řadě pomáhá coby patronka Sdružení pro komplexní péči při dětské mozkové obrně. A této aktivitě se věnuje i její brácha, rovněž hokejový reprezentant, Radko Gudas. „Byli jsme s Michalem o prázdninách u moře na Sardinii, pak jsme nějaký čas strávili i s rodiči a kus prázdnin byli doma a výletovali. Prostě paráda. Teď už mě ale pomalu čeká návrat na jeviště a pak Mefisto. No a dneska moderuji tady v Café NONA křest kalendáře zmíněného Sdružení s názvem I my Vám můžeme pomoci aneb Slavní v jiné roli,“ informovala Karolína, která se role moderátorky zhostila s úsměvem a úsměvy nešetřila ani vůči svému příteli.

O svatbě se zmínit nechtěla, jen jakoby mimochodem utrousila, že s Michalem plány do budoucna mají, ovšem ty si nechá jen a jen pro sebe.

Na fotkách v kalendáři jsou i dalších známé tváře, mj. Vlastimil Harapes, Jitka Molavcová, Petr Kutheil a dalších. Na jedné také sestry Natálka a Denisa Grossovy, coby tanečnice stepu.

„Byla to fajn práce, bavilo mě to a určitě se bude líbit a hlavně pomůže. Ráda jsem se zúčastnila,“ uvedla Natálka Grossová. A jak ona strávila léto? „Prázdniny byly skvělé. Byly jsme na Miami a pak trávily aktivně čas i v Praze. Vlastně já a Denisa prázdniny ještě máme, do školy jdeme až v pondělí, ale doufám, že si těch pár dnů do prvního zvonění ještě užiju. Jdu do osmičky, sestra bude maturovat, k tomu máme účinkování v divadle, takže to bude letos a příští rok pořádná honička. Ale to není nic moc nového a zvládneme to,“ prozradila s odhodláním mládí Natálka Grossová, která na křest přišla s maminkou Šárkou. Ségra absentovala, protože měla prý jiné povinnosti.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

5. 9. 2016 12:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.