You need to install or upgrade Flash Player to view this content, install or upgrade by clicking here.
Jak se vám líbí nový klip Kataríny Knechtové Bezpečné priepasti? (Zdroj: YouTube ) VIDEO

Katarína Knechtová představuje podzimní videoklip k singlu Bezpečné priepasti

Slovenská zpěvačka a skladatelka Katarína Knechtová (34), bývalá členka skupiny Peha, před několika dny vydala třetí sólové album, které dostalo název Prežijú len milenci. Nyní z něj představuje již čtvrtý videoklip Bezpečné priepasti.

Autorkou hudby je sama Katarína, text k písni napsala básnířka Silvia Kaščáková. Klip režíroval Jakub Gulyas, který je podepsán i pod scénářem a stál také za kamerou. Účinkuje v něm jen zpěvačka, hlavní „hereckou hvězdou“ je však krásná příroda, jedinečná podzimní atmosféra pak výtečně podtrhuje baladičnost písně.

"Myslím si, že videoklip výborně vystihuje a podporuje hudební složku alba a hlavně této písně. Natáčeli jsme na různých místech v Bratislavě, například v kamenolomu v Borince, ve městě, v autě... Museli jsme počkat, až podzim získá tu neopakovatelnou podobu a atmosféru, jakou má právě v poslední době, aby se dotočily některé záběry. Při natáčení filmových záběrů jsem se poprvé ukázala bez make-pu," prozrazuje Knechtová.

Na novou desku má zpěvačka zatím pozitivní reakce. "Je to zatím velmi čerstvé, ale dostávám opravdu velmi pozitivní reakce. Lidé ocenili to, čeho jsem se nejprve bála, že album je opravdu mimořádně žánrově pestré. Každému se líbí něco jiného," říká Katka.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

10. 11. 2015 20:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.